Òrgans de govern

Assemblea general

És l’òrgan de participació de tots els associats en el funcionament de l’entitat. És l’encarregada d’aprovar tant l’estat de comptes com la memòria d’activitats de l’any anterior, com també d’aprovar la proposta de pressupost i la proposta d’activitats de l’any en curs. És un dels espais on els associats poden fer propostes d’activitats, comentaris i suggeriments.

L’Assemblea General de l’ACPRI es reuneix com a mínim un cop a l’any, dins del primer semestre de l’any natural.

Junta de govern

Josep Solà i Parés

Josep Solà i Parés

President
presidencia@acpri.cat

Eva 3

Eva Serrano i Domínguez

Vicepresidenta 1a
Relacions Externes i Institucionals
relacionsinstitucionals@acpri.cat

Marccrespo

Marc Crespo

Tresoreria
tresoreria@acpri.cat

Montse 3

Montserrat Ribas i Albert

Atenció al soci
Secretaria dels Premis ACPRI
soci@acpri.cat

Foto Esther

Esther Otero i Ruiz

Vicepresidenta 2a
Comunicació i Formació
comunicacio@acpri.cat

Lourdes Brull

Lourdes Brull

Secretaria
secretaria@acpri.cat

Img 7709

Adrián Trigueros

Coordinació d’Activitats i Formació
activitats@acpri.cat

Rosergatell

Roser Gatell

Coordinació d’afers universitaris
estudis@acpri.cat

NÚria Guarch2

Núria Guarch

Coordinació de la Nit de l’ACPRI
nit@acpri.cat

Delegacions territorials

Person Placeholder

Carol López

Delegada a la demarcació de Girona
girona@acpri.cat

Foto Laura

Laura Sánchez-Llovet

Delegada a la demarcació de Lleida
lleida@acpri.cat

Araceli Fortuny

Araceli Fortuny

Delegada de la demarcació de Tarragona
tarragona@acpri.cat

Person Placeholder

Carme Canalda i Roig

Delegada a la demarcació de Terres de l’Ebre
terresdelebre@acpri.cat

Comissions

Fina4

Josefina Espinalt

Comissió de Governs Locals
governslocals@acpri.cat

Comissió d'Empresa

Comissió d’Empresa

Comissió d’Empresa
empresa@acpri.cat