Junta de Govern

INFORMACIÓ ACPRI

info@acpri.cat

President
Josep Solà i Parés
presidencia@acpri.cat

Vice-president, tresorer i règim intern
Josep Pujol i Ros
vicepresidencia@acpri.cat
tresoreria@acpri.cat
premis@acpri.cat

Relacions Externes i Institucionals
Eva Serrano i Domínguez
relacions.institucionals@acpri.cat

Secretaria i atenció al soci
Montserrat Ribas i Albert
secretaria@acpri.cat
socis@acpri.cat

Comunicació i pàgina web ACPRI
Maria Fuentes i Díaz
comunicacio@acpri.cat
webmaster@acpri.cat

Marca, lobby i dignificació professió
Esther Otero i Ruiz
acpri@acpri.cat

 

DELEGACIONS TERRITORIALS


Delegat a la demarcació de Girona
Francesc Xavier Ribera i Pi
girona@acpri.cat

Delegada a la demarcació de Lleida
Laura Sanchez-Llovet
lleida@acpri.cat

Delegat a la demarcació de Tarragona
Josep Canadell i Armengol
tarragona@acpri.cat

Delegada a la demarcació de Terres de l'Ebre
Carme Canalda i Roig


COMISSIONS

Comissió de Governs Locals
Marta Piedrafita i Anguera
governslocals@acpri.cat

Comissió d'Empresa
empresa@acpri.cat

Nit de l'ACPRI
nit@acpri.cat

En compliment amb la Llei 34/2002 de serveis de la societat de la informaci, et recordemo que al navegar per aquest lloc estas acceptant l's de cookies propies i alienes. Accepto + info